• POLSKIE ANIMACJE NA FESTIWALU W HIROSZIMIE

  Pod koniec miesiąca rozpocznie się 17. Międzynarodowy Festiwal Animacji w Hiroszimie. W konkursie tej prestiżowej imprezy znalazło się siedem polskich filmów animowanych.

 • WARSZTATY ANIMARKT 2018

  Do 3 września potrwa nabór uczestników na profesjonalne warsztaty tegorocznego ANIMARKT Stop Motion Forum. Do wyboru są trzy 3-dniowe warsztaty: reżyseria animacji z belgijskim studiem Beast Animation, rozwój postaci i storytelling z chilijskim scenarzystą Carlosem Bleycherem oraz animacja postaci z Timem Allenem, jednym z najbardziej doświadczonych na świecie animatorów. Udział w nich jest bezpłatny.

 • POLSKIE ANIMACJE NA SIERPNIOWYCH MIĘDZYNARODOWYCH FESTIWALACH

  Festiwale filmowe to popularny sposób spędzenia wakacji. W sierpniu widzowie nie będą mieli na co narzekać, podobnie nasi animatorzy. Ich filmy będzie można oglądać na wielu międzynarodowych festiwalach.

 • KRAKÓW W GDYNI, CZYLI "KFF NA FALI" PODCZAS 43. FPFF

  Program filmowy 43. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych to łącznie 50 filmów startujących w Konkursie Głównym, Konkursie Inne Spojrzenie i Konkursie Filmów Krótkometrażowych, ale również liczne sekcje pozakonkursowe. Wśród nich filmy nagrodzone na Krakowskim Festiwalu Filmowym.

AKTUALNOŚCI

OSTATNIO DODANE FILMY

NA FESTIWALACH